Новорічне свято у Бісковицькій ЗЗСО

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, 28 грудня 2017 року, для учнів 1-11 класів  в актовій залі Бісковицької школи пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу -  прикрасити новорічну  ялинку, актову залу  сніжинками, гірляндами та іграшками, а вчителі підготували надзвичайні декорації.

В цей  день у всіх учнів, вчителів та батьків  був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного.  Святкування Нового року у стінах школи проходили у 2 зміни: 1-6 класи та 7-11 класи.  Для учнів 1-6 класів виступили учні 5 класу зі спектаклем «Новорічна казка». Але учні молодших класів не хотіли залишитись  осторонь і  підготували свої новорічні виступи: пісні, танці, інсценізації…  Для 7-11 класів учні 8- А підготували п’єсу «Вечори на хуторі біля Диканьки» , але на новий лад.

По закінченню свята для учнів  7-11 класів була організована Новорічна дискотека.