Педагогічна практика

З 22.01 до 02.03 четверо студентів Самбірського педагогічного коледжу імені Івана Филипчака проходили педагогічну практику в Бісковицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
Студенти Думич Д.Ю. та Дуран Р.В. спробували себе у ролі вчителів фізичного виховання. Хлопці проводили цікаві заняття, різноманітні змагання та естафети, а також провели виховну годину на тему «У здоровому тілі – здоровий дух».
Студентка Гостинська В.В. провела безліч креативних уроків малювання, а також організувала гурток для творчих дітей нашої школи. Вона зробила виставку своїх робіт та допомогла вчителю малювання оформити композицію «Дівчина-весна».
Студентка Заяць І.А. працювала з учнями 2-Б класу та наприкінці педагогічної практики провела свято, присвячене пам’яті видатного художника слова, патріота України - Т.Г.Шевченка.