«Посвята в козачата»

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – прописна істина сучасного українця. До Дня Збройних сил України 8 грудня у Бісковицькій СЗШ І-ІІІ ступенів  відбулося свято – «Посвята в козачата» учнів третього класу.

Це дійсно велике свято для молодших школярів, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю. Урочисто звучали слова клятви з уст учнів, які присягнулись на вірність Україні і своїй школі. Вступаючи до лав козацтва, перед обличчям своїх друзів, перед рідною землею та пам’яттю звитяг козаків, школярі урочисто поклялись, що вивчатимуть історію і традиції українського народу, готуватимуть себе розумово, фізично і морально, щоб чесно і віддано служити українському народу в ім’я становлення нашої незалежності та процвітання.

Під час урочистої посвяти у козачата звучали пісні та вірші про Україну та козаків. Такі заходи, безсумнівно, виховують у молоді почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.