Посвята в старшокласники

Традиційним у нашій школі стало проведення посвяти в старшокласники. Це дає можливість дітям проявити свою творчість, свій талант, довести, що вони заслуговують звання „Старшокласник”.

17 листопада  шкільна родина Бісковицької школи прийняла в свої ряди старшокласників – учнів 9 класу. З нагоди цієї події у нашій школі відбувся вечір «Посвята в старшокласники».

Учні 9 класу продемонстрували свою кмітливість, акторську майстерність, вміло виконували пісні та проходили випробування. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері. Закінчилося свято давно очікуваною дискотекою. Серйозним фрагментом свята для учнів стала клятва старшокласника, в якій учні обіцяли берегти традиції рідної школи та вирости гідними громадянами України.  Тож бажаємо новим «Старшокласникам» бути гідними цього почесного звання, стояти на захисті інтересів школи та шкільної громадськості.