Позакласний захід "Шевченко - наш! Він для усіх століть..." 6 клас. Казан Н.І.

Шевченко – наш. Він для усіх століть,

Він - як Ісус Христос для України.

Візьміть його вогню, хоч крихітку візьміть

І з цим вогнем виходьте з руїни.

Такими словами розпочинала свято « У вінок слави Кобзареві» Казан Н.І., класний керівник учнів 6 класу. Метою заходу було показати значимість постаті Кобзаря для всього людства, виховувати повагу і шану до велета України- Т.Г.Шевченка.

У своїх виступах учні відмітили, що « Тарас Григорович Шевченко-велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу.»

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну. Учні школи взяли участь у конкурсі «Найкращий читач поезії Шевченка». Переможцем конкурсу стала учениця 9 класу Коцюк Віра – «І мертвим, і живим, і ненародженим…»

На святі звучали пісні на слова Шевченка «Зоре моя вечірняя», «Реве та стогне Дніпр широкий». Проведена вікторина «Як багато ми знаємо про Шевченка!»