Привітання сільського голови та учнів Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст. з "Днем захисника України" військовослужбовців

13 жовтня сільський голова Володимир Андрущенко, заступник сільського голови Михайло Кравчишин, начальник відділу соціально-гуманітарної політики Марія Васьків, заступник директора з виховної роботи Соломія Крілевич, педагог-організатор Наталія Собчишак та учні Бісковицької школи привітали військовослужбовців в/ч А 1859 з Днем захисника України.
Серед учнів шкіл є діти, чиї батьки сьогодні захищають Україну в цей нелегкий час. Саме в їх честь звучали пісні, вірші та численні слова подяки. Так вони висловили глибоку повагу до всіх українських воїнів, віру в кращу долю України. Діти Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст. від усього серця побажали їм і здоров’я, і миру.
Після цього учнів та вчителів запросили на екскурсію по території військової частини. З захопленням вони слухали цікаві розповіді командира та оглядали сучасне оснащення українських військових.