Протягом 5.12-10.12.2016 р. Проводився тиждень правознавства.

У Бісковицькій СЗШ протягом 5.12-10.12.2016 р. Проводився тиждень правознавства.
7 грудня учні 9-10 класів взяли участь у конкурсі «Чи знаєте ви конституцію України». В конкурсі взяли участь 21 учень.
Переможцями конкурсу стали:
Яремко Віталій і Васів Діана – І місце
Мисько Діана – ІІ місце
Фур Ярослав – ІІІ місце
8 грудня 2016 р. Балицька Л.Я. – вчитель історії та правознавства провела майстер-клас «Права людини – права дитини».
	Учні взяли участь у практичному виявленні своїх індивідуальних особливостей (виготовили свої макети з кольорового паперу), з метою виявлення своїх індивідуальних особливостей.
Фото
	Під час заняття учні ознайомились із документами: Декларація прав людини. Конвенція про права людини. Конституція України. Відомі їм права і обов’язки діти закріплювали на Дереві прав і обов’язків.
	Для виявлення порушень прав людини, учні на шкалі позначили різні інстанції (школа, сім’я, вулиця), і вказували рівень порушення їхніх прав.
Фото
	Кожен учень отримав перелік інстанцій та контактні телефони за якими можна звернутися на допомогу при порушення прав дітей.
	Вчитель Балицька Л.Я. для підведення підсумку запропонувала усім дітям зазирнути в «скриньку скарбів» із дзеркальцем, щоб виявити найбільшу цінність на Землі. На закінчення заняття учні взялись за руки, стали у коло друзів і обмінялись щирими побажаннями.
	Учні школи взяли участь у конкурсі малюнків присвяченому Дню прав людини.
Представляємо малюнки переможців.