Проведення Дня цивільної оборони у П'яновицькій СЗШ

Згідно з  річним планом  школи   та з метою  практичного відпрацювання заходів щодо захисту учнів та працівників у П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ступенів   18 квітня 2018 року було проведено День цивільної оборони. Головними завданнями  Дня цивільної оборони було вдосконалення учнями та педколективом теоретичних знань та практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, практичну перевірку діяти за сигналами оповіщення цивільної оборони. У цей день у школі класні керівники проводили виховні години, вчитель захисту Вітчизни Намачинський М.М. проводив змагання та  конкурси на кращу наочну агітацію з тематики ЦО та підготував презентацію. Директор школи Ярош Л.М. наголосила  на важливості та необхідності у проведенні цілеспрямованої роботи з учнями  та підвела підсумки Дня  цивільної оборони.