«Родина, родина, від батька до сина, від матері доні добро передам, родина, родина – це вся Україна з глибоким корінням, з високим гіллям», – співав незабутній Назарій Яремчук.
Саме під такою назвою «Родина, родина, від батька до сина» пройшло родинне свято 22 травня у Бісковицькій СЗШ І-ІІІ ст.
Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода.
Школа не замінює родину, вона виховує дитину разом із батьками, а результати цієї співпраці значною мірою залежать від їх узгодженості.
«Родина, родина, від батька до сина» – така назва родинного свята, яке відбулося 22 травня у Бісковицькій СЗШ І-ІІІ ст.
Під вмілим керівництвом класного керівника Годунко О. Я., вчителя музики Лихви М. П. учасники свята показали свої здібності, талант та артистичність. Активними учасниками свята були і батьки. А як сяяли оченята молодших дітей, коли вони разом із старшими братиками і сестричками брали участь у виступі!
Спільними зусиллями педагогів, батьків та дітей було прославлено велич родини, засади, на яких виховуються школярі: материнська любов, батьківська наука, бабусина молитва, дідусева мудрість.