Шевченкіана

Шевченко - світоч правди і справедливості,добра   і людяності,носій непримиримості до бездуховності,світлий геній українського народу.

З нагоди 204-річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка,13 березня 2018 р. у П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ст. було проведено квест-гру «Шевченкіана» під керівництвом вчителя української мови і літератури Ілів Л.М..Учасниками були три команди :«Соколята», «Шевченкові квіти», «Юність» .Вони розгадували ребуси,загадки,долали заплутані маршрути шкільних коридорів ,відгадували мелодії,редагували тексти,декламували поезії Шевченка.

Кожна команда гідна похвали,та все ж перемогли найкращі –команда «Соколята».Всі команди були нагороджені грамотами та гучними оплесками вболівальників.