Шевченківські березини у Бісковицькій СЗШ І-ІІІ ст.

Кожного року у Бісковицькій СЗШ І-ІІІ ст. школі проходить Шевченківські березини. Вчителі української мови та літератури взяли участь у підготовці та проведенні Шевченківського тижня. Розпочався тиждень конкурсом вірша. Кращі номери відібрали для проведення свята.

Завершилось відзначення Шевченківських днів проведенням свята «Шевченко – наш. Він для усіх століть…», яке підготувала Денека Л.Я. і Лихва М.П.

Розпочалося свято сценкою «Плач Ярославни» (виконавці учні 9-А кл. Фоміна А. і Фразік О.)

Ведучі, учні 6 класу, зуміли відтворити весь життєвий і творчий шлях поета. Їхні розповіді переплітались віршами та піснями учнів різних класів.

Надзвичайно майстерно відтворили сценку «Уривок з поеми  «Тополя»» учні 7-А кл. Андрушенко А. і Кухар Ю.

Закінчилось свято виконанням пісні «Заповіт».