Шевченківські дні у Викотівській СЗШ І-ІІІст.

Невмовкаючи роздається Шевченкове віще слово і сіє на народній ниві живе насіння оновлення, бо як сказала Ліна Костенко: «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене – слово і закон…»      Саме під таким гаслом проходили Шевченківські дні у Викотівській СЗШ І-ІІІст.

09.03.2017р. до 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка у 2-му класі проведено конкурс читців. До цього дійства Кунець Є. організувала фотовиставку про життя і творчість Кобзаря.

15. 03. про творчу спадщину художника  розповіла вчитель образотворчого мистецтва Леся Кінаш на виховному заході «Український Рембрандт – Тарас Шевченко ". Учні переглянули презентацію "Шевченко - художник " та репродукції його відомих картин "Катерина", "Селянська родина", "Циганка - ворожка", "Аскольдова могила", "В Решетилівці",  "Марія", "Почаївська лавра з півдня", портрети та автопортрети.

Заключним акордом  стала літературно-музична композиція «Допоки є Шевченка мова, то доти Україна є!»  Розпочалося свято вступним словом та поезією В.Вихруща «Шевченкова мова» у виконанні вчителя української мови і літератури Цебенко Любові Степанівни. Учні школи декламували вірші: «Повернення Шевченка» Л.Костенко, «Шалений гнів» Г.Зленка, «Кобзар» А.Камінчука, «Кавказ», «І мертвим , і живим, і ненародженим…», «Мені однаково…»…

У виконанні  Сидір Марії,  Богуцької Роксолани   прозвучали пісні «По діброві вітер віє…»,«Зоре моя вечірняя…»   та вокальної групи -  « Думи мої, думи мої…», «Заповіт» під керівництвом Сидорович І.М.

Завершилося свято інсценівкою із найвидатнішого драматичного твору «Назар Стодоля», виконаною учнями 9-го класу ( Червоний Павло, Твердохліб Назарій, Цюпка Софія, Бучко Вікторія, Олексяк Михайло, Петриняк Василь). Серед запрошених  були  отець Михайло , директор народного дому   Колодій М.М. та батьки учнів.

Із словами подяки до учасників заходу звернулася директор школи Петрушко С.С., яка відзначила, яким важливим для нас є  Т.Г.Шевченко в цей драматичний час для України.