Сурми звитяги!

Пам’ятаємо подвиги Героїв минулого,

шануємо пам'ять про Героїв сьогодення.

Теплою атмосферою зустріла учасників дитячо-юнацького фестивалю «Сурми звитяги» П’яновицька СЗШ І-ІІІ ст.

Даний конкурс став першим для новоствореної громади. Проте рівнем підготовки конкурсантів залишились задоволені усі присутні, а журі високо оцінило  професіоналізм та старанність, як учнів, так і їх наставників .

У номінації солісти – вокалісти із піснями «Це моя Україна» та «Ой у полі могила» виступила учениця 4 класу Викотівської СЗШ І-ІІІ ст. Анастасія Карпінська (уч. Сидорович І.М.),  у номінації вокальні, вокально-інструментальні та вокально-хорові ансамблі взяли участь дует Максим Гостинський та Юрій Коваль з повстанською піснею «Сотник » та піснею на «Не спи, моя рідна земля» (уч. Лихва М.П.) та вокальний колектив «Барвінок» П’яновицької СЗШ І-ІІІ ст. з українською народною піснею УСС «Гей зі Львова до Мукачева» (уч. Ярош М.І.).

Художнє читання поезії показали Ілона Фіялко (уч. Ілів Л.М.) П’яновицька СЗШ І-ІІІ ст., Роман Вербинський (уч. Денека Л.Я.), Роксолана Богуцька (уч. Цебенко Л.С.), Любов Вісьтак (уч. Павлів С.С.). Усі виступи були надзвичайно емоційними, що лише підтверджує, що наші діти ростуть справжніми патріотами власної країни, які шанують власну історію та наших новітніх Героїв.

Кращими визнано у номінації живописна композиція – Лілія Кінаш (уч. Кінаш Л.В.), учениця Викотівської СЗШ І-ІІІ ст. , Юлія Кухар (уч. Дзюба Г.Л.) та Соломія Кухар (уч. Стеренчак М.Б.) Бісковицька СЗШ І-ІІІ ст. , декоративно – тематична композиція – Юлія Пукайло (уч. Федів О.Я.) учениця П’яновицька СЗШ І-ІІІ ст.

Ми щиро вдячні за підготовленість учнів їх наставникам та дирекції П’яновицької СЗШ І-ІІІ ст. за гостинність.