Свято матері "Матусю, сонечко моє! "

Свято матері "Матусю, сонечко моє! " Напередодні Дня Матері 11 травня у 3-А класі Викотівської СЗШ під керівництвом Кунець Євгенії Дмитрівни було проведено свято "Матусю, сонечко моє! ". Усі найдорожчі святині названі і осяяні ім'ям матері тому, що з цим ім'ям пов'язане саме життя. Адже мама - це родоначальниця всього роду людського. Це джерело тепла, ніжності і любові. Немає на землі людини ближчої і дорожчої, ніж мама. Діти складали найщиріші вітання та побажання для своїх матерів, співали пісні, танцювали.У виконанні Присліпської Надії і Червінського Артура прозвучала пісня "Мамина молитва ". Зі сльозами на очах присутні прослухали вірш "А мати старенька стоїть на воротях ", який декламувала Казан Михайлина . Присутні подивились відео "Притча про матір ". Учні і матері цікаво грали в різні ігри , де на аркушах паперу діти записували свою мрію, а матері - мрію дитини. Всі раділи, що зібрались на свято і одержали стільки радості , щастя та приємних вражень . Після завершення виступу завуч школи Лесько М. М. привітала всіх матерів і подякувала дітям за цікаво проведене свято!