Тиждень безпеки дорожнього руху

З 14 по 18 листопада у П`яновицькій СЗШ І-ІІІ ступенів проводився Тиждень безпеки дорожнього руху під керівництвом вчителів основ здоров`я Сліпецької Н.С., Федів О.Я.

В рамках Тижня були проведені виховні години класними керівниками 1-10 класів на тему: "Безпека на дорозі - безпека життя". Учні 6-го класу переглянули презентацію " Будь обережним на дорозі". У початкових класах проводилися профілактичні ігри" Дитина- пасажир" (1-2 класи), "Захистись - засвітись" (3-4 класи). У 8-му класі було проведено практичне заняття "Перша допомога потерпілим у надзвичайних ситуаціях. ЗНАЮ! ВМІЮ! ВРЯТУЮ!", а також відбулася екскурсія до проїжджої частини дороги, на зупинку автотранспорту під керівництвом вчителів".

Бібліотекарем Федів О.Я було оформлено книжкову виставку " Вивчи правила дорожні" та виставку дитячих малюнків "Діти і вулиця"