Тиждень Цивільного Захисту у Викотівській СЗШ

Протягом 13.04. – 20.04.2018р. у школі проходив Тиждень безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Завданням цього тижня було: поглиблення знань учнів з питань цивільної оборони й розуміння важливості збереження власного життя  , вироблення в учнів умінь та навичок грамотно і чітко діяти в НС для захисту власного здоров’я , виховання здорового покоління із сформованою культурою безпечної поведінки .

У рамках тижня учнівською радою школи та ПО оформлено інформаційний стенд «Будь обережним!». Учні 7-9 класів переглянули навчальні фільми з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Вчителем   захисту Вітчизни  серед учнів  10-11 класів  проведено конкурс рефератів «Техногенні катастрофи».

Учні 2-3 класів під керівництвом соціального педагога Мельничук Г.О.  переглянули і обговорили навчальні мультфільми «Уроки обережності».

Вчителем основ здоров’я Чернихівською В.Я. для учнів 7-8 класів проведено заняття з надання першої долікарської допомоги при кровотечах, а для учнів 5 класу проведено виховну бесіду « Вогонь – друг чи ворог?»

17 квітня у школі проходив День ЦЗ, який  розпочався із збору керівного та начальницького складу цивільного захисту школи та відкриття Дня  загальношкільною лінійкою. Під час лінійки ЗДВР Павлів С.С.  ознайомила усіх учасників з основними цілями та завданнями ЦЗ. Після цього було відпрацьовано порядок дій при загрозі  пожежної тривоги з навчальною евакуацією для всіх учасників навчально-виховного процесу без попередження з сигналом сповіщення «БЕЗПЕРЕРВНИЙ ДЗВІНОК».

Коли усі зібрались на подвір’ї школи, старостами класів прозвітовано про кількість присутніх учнів. З учнями ще раз проведено бесіду про правила дій в надзвичайних ситуаціях та необхідність миттєвого реагування у разі їх виникнення. День ЦЗ проведений на належному рівні, основні цілі та завдання Дня ЦЗ виконано.

На допомогу класним керівникам у бібліотеці оформлено тематичну виставку матеріалів щодо ЦЗ.

Класні керівники 1-11 класів протягом тижня проводили години спілкування на теми «Природні загрози», « Небезпечні знахідки», «Дії населення в НС»…

Класним керівником 5 кл. Драган І.М. проведено брейн – ринг  «Правила дорожні повинен знати кожен». В ході заняття учні брали участь у вікторинах та конкурсах , переможців було нагороджено грамотами «Кращий учасник дорожнього руху».