Тиждень психології у П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ст.

З 24 по 28 квітня у П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ступенів психологічною службою Шубак М.О. та Соломін І.Б. проводився тиждень психології.  Девіз тижня «Назустріч один одному», кожен день мав свою ідею і плавно переходив у наступний. Основною метою Тижня психології було збудження інтересу до психології, розвиток сприятливих стосунків між учнями школи, їх комунікативних здібностей, навичок самоорганізації на спільну діяльність, а також виявлення думок про шкільні події, формування навичок конструктивного спілкування та самовираження. Події тижня охоплювали всю школу – і дітей і дорослих.

Проводилася акція « У світі доброти повинно бути більше» Для її виконання у коридорі розміщено намальоване на ватмані сонце, навколо якого учні прикріплювали хмаринки з своїми пропозиціями, що зробити, щоб у світі було більше доброти. З учнями початкової школи проводилася психологічна вправа « Кошик доброти» під час якої учні допомагали мультиплікаційному герою Марусі зібрати добрі справи у вигляді грибочків в кошик. Підсумком даної вправи стало визначення, що добрих справ багато не буває. На протязі Тижня проводилась загальношкільна акція  «Розкажи психологу» за допомогою якої школярі змогли анонімно поспілкуватися з практичним психологом , розповісти про те що її турбує та поділитися найпотаємнішим. На завершення Тижня учні писали побажання вчителям, які кидали у скриньку «Серце побажань»