Тиждень психології у Викотівській СЗШ

23 квітня у Викотівській СЗШ розпочався Тиждень психології з оформлення стенду та міні-тренінгу «Правила спілкування»(з уч.5-7кл.) спрямований на

пізнання внутрішнього світу особистості через аналіз власної діяльності та через спілкування з іншими людьми,розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.

Метою тижня є створення умов для формування психологічної культури учнів та педагогів, покращення психологічного мікроклімату в школі.

Тиждень психології підготували та провели соціальний педагог Г. Мельничук та практичний психолог Г. Казан.