Тиждень психології у Викотівській СЗШ

З 23 по 27 квітня у Викотівській школі проводився Тиждень психології, який розпочався з оформлення стенду "Здоровий спосіб життя». З учнями 5-7 класів соціальний педагог Мельничук Г.О. провела тренінгове заняття «Правила спілкування», а з учнями 8-9 класів проведено усний журнал «Дерево мудрості». У вівторок соціальний вчитель Мельничук Г.О. та практичний психолог Казан Г.В. для учнів 1-4 класів зробили інформаційне повідомлення «Цінність усмішки» та провели вправи «Подаруй усмішку», «Квітка».

У цікавій формі проходило тренінгове заняття «Крісло відвертості» з учнями 7 класу.

Класні керівники провели цікаві виховні години: « Азбука здоров’я», «Шкідливі звички: як з ними боротися?», «ініціатива- шлях до успіху», Спілкуємося з авторитетами, «Життя – наш скарб, тож не залишімо його без барв».

Завершився тиждень переглядом фільму «Про що мовчить пачка сигарет» та переглядом презентації «Здоровим бути – круто!».

Фінальним підсумком стала вправа «Віночок побажань» з учнями 5 класу , яка створює доброзичливу атмосферу в колективі, готує дітей до реалізації власних ініціатив у майбутньому, а також сприяє налагодженню міжособистісного спілкування.

Метою проведення тижня було формування навичок здорового способу життя; розширення і поглиблення знань школярів про своє здоров’я; виховання негативного ставлення до людських пороків, загальну культуру здоров’я; розвиток морального самовдосконалення.