У Бісковицькій СЗШ І-ІІІ ст. пройшла дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра Українського козацтва «Джура»

Проблема захисту Вітчизни, яка впродовж віків зароджувалась і жила в українських душах, оберігала нас від винищення та поневолення, привела до омріяної свободи, дала право називатись нацією. І сутністю української нації є козацтво. 28 квітня у Бісковицькій СЗШ І-ІІІ ст. пройшла дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра Українського козацтва «Джура». Її метою було виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до військової служби та захисту своєї Батьківщини України. Учні склали символічний іспит на право називатися козачатами - нащадками славного лицарства Запорозького.