У Бісковицькій СЗШ I-III ступенів проходив фінал військово-патріотичної гри «Джура»

«Ми живемо з Україною в серці!» - під таким девізом проходив фінал військово-патріотичної гри «Джура» на території Бісковицької СЗШ I-III ступенів 19.05.2017р. Учасниками гри були учні П'яновицької , Бісковицької та Викотівської СЗШ I-III ступенів. Молоді патріоти змагалися з великим бажанням до перемоги. Учні продемонстрували вміння стройової підготовки,яку поєднали з музичним супроводом,стрільбу з пневматичної зброї на влучність,силове змагання з перетягування линви. А ще відбувалися естафети на швидкість та спритність зі смугами перешкод. Перше місце здобула команда П'яновицької СЗШ I-III ступенів (вчителі – Намачинський М.М. та Федів Р.М.), друге місце – команда Бісковицької СЗШ I-III ступенів(вчителі – Шубеляк І.С. та Домброва І.С.), третє місце – команда Викотівської СЗШ I - III ступенів (вчитель Мулярський Ю.Я.). Відповідальним за проведення гри «Джура» був Федів Р.М.