У П’яновицькій СЗШ відбувся ряд заходів, приурочених вшануванню Дню Героїв Небесної Сотні

Протягом 22-23 лютого у П’яновицькій СЗШ відбувся ряд заходів, приурочених вшануванню Дню Героїв Небесної Сотні.

Герої Небесної Сотні – це незвичайні люди, а обрані, які загинули на Майдані, захищаючи своє право на вільне життя.

Трагічні події не лишили байдужими творчих і активних учнів  школи. Саме вони під керівництвом педагога – організатора Строгуш Н.В. куток пам'яті «Це ми незалежність! Це ми Україна! Це ми вічна пам'ять про Майдан». Де розмістили малюнки, колажі і вислови про Майдан та Героїв Небесної Сотні

23лютого 2017 року класним керівником Федів О.Я. була проведена виховна година у 9-му класі на тему «Небесній Сотні шана і молитви…», яка була присвячена пам'яті загиблим на Майдані взимку 2014 року. Учні переглянули відео даних подій, читали вірші «Зима, що нас змінила», «А сотню вже зустріли небеса…». На завершення всі спільною молитвою вшанували полеглих героїв. Учні переглянули відео даних подій, читали вірші «Зима, що нас змінила»,» «А сотню вже зустріли небеса…». На завершення всі спільною молитвою вшанували полеглих героїв.