У П'яновицькій СЗШ І- ІІІ ступенів було проведено КВК « Учітеся, брати мої, думайте, читайте…»

З нагоди 203 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка 9 березня у П'яновицькій СЗШ І- ІІІ ступенів вчителем української мови та літератури  Ілів  Л.М . було проведено КВК « Учітеся, брати мої, думайте, читайте…». У конкурсі кмітливих і винахідливих взяли участь дві команди: «Червона калина» і  « Кобзарі», учасниками яких були  учні 7 і 10 класів.  Вони продемонстрували знання біографічних даних і літературної спадщини поета. У програмі конкурсу було 12 завдань: «Ми актори», «Краще виконання пісні», «Народ скаже, як зав'яже», « Краща ілюстрація», «Редактор» та інші. Учні успішно виконали всі завдання, а журі оголосили результати і нагородили  переможців.