У П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ступенів провели виховну годину «Робити добро можна кожного дня»

29 березня у П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ступенів класний керівник Ірина Соломін з учнями  6-го класу провела виховну годину  на тему «Робити добро можна кожного дня».

Здавна на землі люди цінували чесність, щирість , відкритість, вчили своїх дітей утримуватися від поганих вчинків, лихих намірів, адже добро породжує добро.

Народна мудрість говорить: доброта що сонце, а добрі люди, як промені цього сонця, своєю добротою зігрівають нашу землю.

Учні мандрували «Стежкою добра». Відвідали місто Ввічливості, відпочили в Казковій долині, провідали жителів Доброї Землі, виконували цікаві завдання, створили «Дерево добра», де помістили добрі слова, вчинки . На завершення пролунала пісня «Твори добро»