У Викотівській СЗШ І-ІІІ ст. проходив тиждень превентивного виховання «Ні! Шкідливим звичкам»

Здоров’я – це найбільша цінність кожної людини.

Однією з найактуальніших проблем сучасної молоді є здоровий спосіб життя.

З 20.03.по 25.03 у Викотівській СЗШ І-ІІІ ст. проходив тиждень превентивного виховання «Ні! Шкідливим звичкам». Головною метою усіх заходів була пропаганда та формування навичок здорового способу життя в учнів, усвідомлення цінності здоров’я  та його збереження.

Протягом тижня з учнями 1-4кл. проведено виховні години «В здоровому тілі  - здоровий  дух». Учні 5-6кл. взяли активну участь у конкурсі малюнка «Ми обираємо здоров’я».

Вчителем основ здоров’я Чернихівською В.Я. та соціальним педагогом Мельничук Г.О. організовано перегляд документального фільму « Про що говорить пачка цигарок». (9-10кл.) Обговорення фільму  відбувалося у формі тренінгу.

Заступником директора з виховної роботи  Павлів С.С. з учнями 7-8кл. проведено тренінг – презентацію « Здорові звички – здоровий спосіб життя».

Підсумком тижня став захист плакатів серед учнів 7-10кл. та  презентація колажів « Модно бути здоровим!»

Під час заходів учні більше дізналися про вплив шкідливих звичок на організм людини, здобули практичні навички, як зберегти своє здоров’я, зміцнити його,  реалізувати свої можливості, які надає людині природа.

Пам’ятайте, що Ваше здоров’я – у Ваших руках.