Урочисте закриття табору "Дзвіночок"

Англомовний табір 2017

Основною метою англомовного табору при Бісковицькій СЗШ було зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри. Саме тому ми підібрали завдання розважального та розвивального характеру: презентації, квести, ігри, пісні, танці, екскурсії та перегляд навчального відео.

Учасниками мовного табору стали учні 5-6 класів. До роботи були залучені вчителі іноземної мови: Крілевич С.М., Максимів М.М., Білецька І.С., Мазуренко М.С.,  а також класні керівники : Денека Л.Я. та Чорнобай Г.М. Вихователями також були соціальний педагог Бурич Н.І. та педагог організатор Собчишак Н.Д.

Робота табору тривала 14 днів. Усі дні були тематичними: «День сім’ї», «День мультфільмів», «День загадок», «День подорожей», «День казки», «День дружби», «День спорту», «День мрій», «День моди», «День туриста», «День інтелекту» та «День закриття табору». Ми здійснили дві екскурсії: у музей «Бойківщина» та зоопарк «Білаки».

Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Учні змогли здобути необхідні мовні навички, спілкуючись англійською мовою у невимушеній атмосфері.

Підсумком роботи табору стало урочисте закриття (21.06) на якому діти виконуючи проектні роботи, відзначали найцікавіші моменти з життя табору. Слід замітити, що учні були дуже активними у різних видах діяльності, уміло працювали у групах і парах. Наприкінці останнього дня керівник табору Крілевич С.М. вручила учням «Summer camp certificates» за хорошу роботу.

Отже, літні мовні табори – це можливість отримати досвід спілкування іноземною мовою, розширити кругозір та мотивувати себе до вивчення іноземної мови в подальшому.