Урок Пам’яті «Небесна сотня в небо полетіла»

20 лютого у Викотівській школі пройшов Урок Пам’яті «Небесна сотня в небо полетіла», підготовлений учнями 9 класу (класний керівник Телефанко І.С.)

Описати, а тим більше  - збагнути глибину трагедії, що сколихнула весь світ 20 лютого 2014 року, і болю, які впали невід’ємним тягарем на Україну , не під силу нікому. Події на Майдані у ті лютневі дні вийшли за межі людської логіки, вони стали новітньою Голгофою України.   Героїчна Небесна Сотня, відстоявши свою і нашу честь і гідність, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Хоронителями у небі. Без зброї, захисту, захищені тільки своїм відкритим серцем і любов’ю, вони зупинили зло і відродили українську націю.

Учні згадали поіменно Юних Янголів Небесної Сотні, Галицьких Янголів, наших земляків, які загинули на Майдані. Кожен з присутніх торкнувся серцем тих жахливих подій, а запалена свічка, передана з рук в руки, стала даниною пам’яті тим, хто навічно відійшов від нас, хто заради торжества справедливості пожертвував своїм життям. Їхньою кров’ю омита нова держава. Вони будуть жити в нашій пам’яті вічно!