В бібліотеці с. Бісковичі розгорнуто книжкову виставку до 85 річчя голодомору «Ті дні у пам’яті народній»

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Минає 85 років з часу однієї з найжахливіших трагедій в історії українського народу – Голодомору 1932-1933рр., який поглинув мільйони життів.

В бібліотеці с. Бісковичі розгорнуто книжкову виставку «Ті дні у пам’яті народній». На виставці представлені документальні книги та статті, спогади свідків тих жахливих подій, художньо – документальні видання відомих українських письменників.