Відбувся ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики, християнської етика, української мови та літератури

12-13 листопада 2016р. відбувся ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики, християнської етика, української мови та літератури.

Учні продемонстрували знання про Заповіді Божі, зміст притч, наводили приклади окремих історій зі Святого Письма, пояснювали християнсько-етичні поняття та наводили приклади до них. Учні добре справились з тестовими завданнями, труднощі виникали при виконанні завдань описового характеру.

Завдання з української мови були доступними і зрозумілими. Найбільше помилок було допущено при виконанні синтаксичного розбору речення. Завдання з української літератури містили надто велику кількість питань з теорії літератури.

Найскладнішими для учасників олімпіади виявились завдання з математики, оскільки найвищий відсоток виконання становить 25%.