Відкриття англомовного пришкільного відпочинкового табору «Білочка» в Викотівській СЗШ І-ІІІ ст.

У День захисту дітей при Викотівській СЗШ І-ІІІ ст.. розпочав роботу відпочинковий англомовний табір «Білочка», який працюватиме по 16.06.2016р. Відповідно до наказу № 45-01 від 13.05.2016р. « Про організацію роботи англомовного пришкільного відпочинкового табору» затверджено режим та план роботи (заплановано заходи для відпочинку дітей та збагачення їх знань з англійської мови).

Саме тут вихованці закладу зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та помандрувати.

Зі словами привітання виступила начальник табору, заступник директора з виховної роботи  Світлана Павлів. Вона провела інструктаж з техніки безпеки, ознайомила дітей з планом роботи табору, розпорядком дня та оголосила перший конкурс на кращу емблему загону, кращу речівку та кращу стінгазету.

Із 20 вихованців сформовано 3 загони («Маленькі грибочки», «Молоденькі жолуді», «Міцні горіхи»), кожен з яких створив та продемонстрував свою емблему, девіз та речівку. На завершення всі відпочивальники табору «Білочка» склали присягу і урочисто пообіцяли бути ввічливими, охайними, виконувати всі доручення, поважати старших, допомагати усім, хто потребує допомоги, не порушувати дисципліну, не смітити, бути активними і веселими, розважатись та відпочивати, любити і оберігати природу.