Відзначення Дня Гідності та Свободи

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробив  наш Майдан, який був Святом Свободи, і Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Вчитель історії Андриц Г.М. та педагог-організатор Строгуш Н.В. провели урок-конференцію «Україна-це територія Гідності і Свободи»  з учнями 5-6 класів  П´яновицької  СЗШ І-ІІІ ст.. Учні вшанували патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини .Педагоги донесли до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття і закликали пам´ятати подвиг героїв та стати гідними громадянами України.