Відзначення Шевченківських днів у Лановицькій СЗШ І ст.

10 березня з нагоди відзначення Шевченківських днів у Лановицькій СЗШ І ст. проведено виховну годину у 1 класі "Тарас Григорович Шевченко - співець української природи" (вчитель початкових класів Бабірад Г.П.) та у 4 класі "Народ Шевченка не забуває і ніколи не забуде" (вчитель початкових класів Бочуляк Л.М.).  Бабірад Г.П. у доступній для дітей формі ознайомила дітей із творчістю українського митця, прививаючи любов до української мови, вчила бачити красу рідної пироди. Учні декламували поезії Тараса Шевченка, в яких видатний поет оспівував красу рідної природи. Першокласники з захопленням слухали відомі вірші Кобзаря, покладені на музику. У 4 класі проведено конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка.