Виховна година «Свічки пам'яті»

83 роки тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей були без жалю винищені Голодомором.

Голодомор приніс не лише страждання і смерть. Він посіяв страх серед людей. Тільки правда про геноцид Українського народу і чиста пам'ять про усіх полеглих здатна звільнити нас від мороку минулого.

У П'яновицькій СЗШ І-ІІІ ступенів було організовано заходи щодо відзначення жертв Голодомору, зокрема: класним керівником 6-го класу Соломін І.Б. було проведено відкриту виховну годину       « Україна пам’ятає – світ визнає» та запалено «Свічки пам'яті», педагогом – організатором  Строгуш Н.В. продемонстровано фільм «Голодомор -геноцид українського народу» учням 10-го класу та проведено акцію « Незабудки пам'яті» з учнями 5-го класу. Вчителем історії  Андриц Г.М. було проведено уроки на тему « Жертви голодоморів та політичних репресій» у 7-9 класах.