Військово-спортивна патріотична гра „Джура”

28 жовтня 2016 року учні 8-10 класів П’яновицької СЗШ І-ІІІст. прийняли участь у військово-спортивній патріотичній грі „Джура” ,організованій вчителями даної школи.

Гра проводилася з метою залучення учнів до систематичної пошуково-дослідницької діяльності, удосконалення роботи із збереження, відновлення та примноження традицій і обрядів українського народу, виховання дітей та молоді на засадах сімейної народної козацької педагогіки , поглиблення знань з історичного, географічного, літературного, етнографічного краєзнавства та оздоровлення учнів.

Учні змагалися у різних видах діяльності: стройова та фізична підготовка ,перетягування канату ,естафетні ігри, метання гранати ,розпалювання вогнища, приготування козацької юшки та виконання патріотичної пісні.

Підсумки підвела директор школи Ярош Л.М., яка подякувала вчителям-організаторам та учням за чудову підготовку та проведення даної гри .