«ВОДА – ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ»

Важко навіть уявити, як би виглядала наша Земля, якщо б з неї зникла вода. Висохли русла річок, зникли навіть джерельця. Зруйнувалися гірські породи, бо й вони містять велику кількість води. Ні куща, ні квіточки, жодного живого організму на мертвій Землі не було б.

22 березня святкують Всесвітній день води, а 23 березня  у Бісковицькій СЗШ у 4-Б класі  на уроці природознавства вчитель Фалющак М.Й. та провідний інженер відділу водних ресурсів Самбірського управління водного господарства Фур В.В. в черговий раз наголосили про важливість екологічної води в природі. На занятті був використаний сучасний відеоролик «Річки України», головний меседж якого – інформування учнів про унікальні  водні ресурси найбільших річкових басейнів України. Водночас, у відеоролику увага акцентувалась на дбайливому ставленні та раціональному  використанні води.