Захід до Дня Незалежності України - Всім серцем любіть Україну свою і вічні ми будемо з нею!

Всім серцем любіть Україну  свою

і вічні ми будемо з нею.

До Дня державного прапора та 25 - ї річниці Незалежності України у сільських бібліотеках Бісковицької ОТГ пройшло ряд заходів. Зокрема у бібліотеці с. Бісковичі була підготовлена книжкова виставка "Наш прапор - наш сила та відвага", у бібліотеці с. Викоти були організовані книжкова виставка «Незалежна Україна – обличчя Нової епохи», а також проведена година державності «Стань же окрасою цілого світу, наша свята Україно» в якій брали участь читачі бібліотеки, у бібліотеці с. Максимовичі був проведений  мальовничий вернісаж до Дня Незалежності України, а  бібліотекар  Марія Папінко  намалювала ескізи малюнків, які діти села розмальовували.