В Народному домі с.Викоти відбувся захід приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2017 09:55

А сотню вже зустріли небеса….
                         Летіли легко,хоч Майдан ридав….
                          І з кровю перемішана сльоза ….
                          А батько сина ще не відпускав...
                         «Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіки»

Під такою назвою 19 лютого в Народному домі с. Викоти відзначали День Пам’яті Героїв Небесної Сотні. Священики православної церкви Покрова Пресвятої Богородиці отець Михайло Цюпка та отець Михайло Цікалишин відкривали панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні та Героями АТО. Під час панахиди учасники заходу вийшли на сцену з фотографіями загиблих,а також запалили лампадки. В кінці священики разом з присутніми в залі вшанували пам'ять за загиблими хвилиною мовчання. Староста села Марія Миронівна не стримуючи сліз сказала,що ми не маємо права забувати ту страшну зиму 2013-2014 років,яка на завжди змінила Україну,Герої Небесної Сотні, які загинули в мирний час на майдані незалежності. А також тих,які віддали своє життя на сході України оберігаючи неньку-Україну від агресора- Росія.

Виступ розпочався піснею «Пливе кача» у виконанні Марічки Сидір. Ведучі Юлія Вихованська та Ганна Коваль розповіли про події на майдані 2013-2014 років. Всі присутні в залі заспівали Гімн України, у виконанні учасників художньої самодіяльності прозвучали пісні: «Мамо,не плач», «Білі лебеді у небесах», «Вони прилетять», «Не спи моя рідна земля» та інші. Присутні в залі зі сльозами на очах слухали пісні та вірші у виконанні учасників.
           В кінці виступу учасники виступу прочитали молитву до Господа,які просили миру,спокою на землі,а також сили й терпіння воїнам АТО,які захищаю неньку -Україну на сході. У виконанні Марічки Сидір та Юлії вихованської прозвучала пісня молитва за Україну.

Марія Колодій директор НД с. Викоти