Цивільний захист

25 Квітня, 2024 р., 14:28
Шановні громадяни! Громада та рятувальники наголошують про заборону випалювання сухої рослинності, стерні, сміття. А також про дотримання правил поведінки у пожежонебезпечний період та недопущення використання вогню в місцях, прилеглих до лісових масивів і лісопаркових зон, тощо.
22 Березня, 2024 р., 14:14
Керівництво Самбірського районного управління ДСНС України у Львівській області провело робочі зустрічі із представниками Бісковицької ТГ, щодо створення та функціонування підрозділів добровільної та місцевої пожежної охорони у 2024 році.
20 Березня, 2024 р., 16:46
Працівниками Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області протягом 2024 року складено 10 адміністративних протоколів, а саме: за ст.175 КУпАП – 9 адміністративних протоколів на суму 15300 гривень, за ст.77-1 ч.1 КУпАП – 1 адміністративний протокол на суму 3060 гривень. Усі перелічені протоколи складались на громадян за спалювання сухої рослинності, розпалювання багаття на території присадибних ділянок, та за межами населених пунктів.
23 Лютого, 2024 р., 16:22
Протягом лютого місяця працівниками 12 ДПРЧ 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено перевірку несення служби  Місцевої пожежної команди в селі  Воля Баранецька та селі Воютичі,  також проведено розбір пожежі житлового будинку яка виникла 09.02.2024 року в с. Бісковичі.
19 Лютого, 2024 р., 14:48
З настанням весни, проблема спалювання сухостою вкотре нагадує про себе. Часто це призводить не лише до масштабних пожеж на відкритих територіях, але й вогонь перекидається і на лісові масиви і спричиняє займання торфу.
31 Січня, 2024 р., 12:36
30 січня 2024 року інспекторським складом Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено перевірку несення служби місцевих пожежних команд в селі Воютичі та селі Воля Баранецька, Бісковицької ТГ, Самбірського району.
19 Січня, 2024 р., 12:17
Протягом січня місяця працівниками 12 ДПРЧ 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено перевірку боєготовності  Місцевої пожежної команди в селі  Воля Баранецька та селі Воютичі, перевірка несення служби та спеціальної фізичної підготовки,  також проведено розбір пожежі торгового складу яка виникла 11.01.2024 року в с.Рудня.
17 Січня, 2024 р., 16:46
11 січня 2024 року о 17:51 рятувальники отримали повідомлення про пожежу в с. Рудня Самбі-рського району Бісковицької Сіл. ТГ в торгівельному складі. До місця події прибули рятувальники 12 ДПРЧ м.Самбір, рятувальники 27 ДПРЧ м.Старий Сам-бір та рятувальники місцевої пожежної команди с. Воютичі.  На момент прибуття вогнеборців будівля була частково охоплена вогнем.  О 18:14 пожежу локалізовано та о 18:23 ліквідовано. Вогнем знищено: перекриття (піддашшя) на площі 5м2.  Вогнем пошкоджено: перекриття (піддашшя) на площі 15м2, дах на площі 2м2 Врятовано: господарську будівлю.  До ліквідації займання залучалось 16 рятувальників та 3 одиниці спецтехніки.
22 Грудня, 2023 р., 16:26
20 грудня 2023 року на базі 12 ДПРЧ 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області відбулись навчально-методичні збори з працівниками МПО.
14 Грудня, 2023 р., 11:02
Працівниками Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області протягом листопада 2023 року проведено навчально – методичні збори із працівниками Місцевої пожежної охорони Бісковицької територіальної громади Самбірського району. Під час навчань членів МПО ознайомлено із тематикою гасіння пожеж і виконання аварійно рятувальних робіт, медичної допомоги.