Цивільний захист
22 Липня, 2024 р., 09:33
20.07.2024 року на відкритій території в наслідок пожежі знищено 40 м. кв. жнивних залишків та стерні, за адресою: с. Воютичі (Бісковицька СілТГ) Самбірського району. Шановні громадяни! Громада та рятувальники наголошують про заборону випалювання сухої рослинності, жнивних залишків та стерні. А також про дотримання правил поведінки у пожежонебезпечний період та недопущення використання вогню в місцях, прилеглих до лісових масивів і лісопаркових зон, тощо.
19 Липня, 2024 р., 14:24
Самбірське районне управління взяло участь у відеоконференції яку проводило Головне управління ДСНС України у Львівській області щодо розвитку місцевої та добровільної пожежної охорони: результати першого півріччя 2024 року та плани на 2025 рік, де були запрошені працівники МПК Самбірського району з 11-ти громад. Завершили зустріч планами щодо інформаційної кампанії, яка сприятиме розвитку добровільного пожежного руху. Підсумували, що важливо не лише створювати нові підрозділи, а й активно розповідати про їхню діяльність. Конференція завершилася обговоренням наступних кроків для покращення роботи пожежних підрозділів та підвищення їх ефективності.
19 Липня, 2024 р., 14:23
Виникла пожежа в житловому будинку в с. Лановичі (Бісковицька СілТГ) по вул. Шевченка, б/н Самбірського району
28 Червня, 2024 р., 09:36
16 Травня, 2024 р., 11:57
Шановні громадяни! Не варто розпалювати вогонь на відкритій місцевості. Подбайте завчасно про мангал, або обгородіть місце майбутнього вогнища каменями, розчистіть його від залишків сухої трави. Ворог ніколи не працює за розкладом. У разі оголошення "Повітряної тривоги" обов’язково слідуйте в укриття. Плануючи відпочинок, завчасно перегляньте карту найближчих укриттів! Так, коли тепло дуже хочеться вирушити у подорож до лісу, чи кудись на природу. Але не варто забувати, що наша природа повна небезпечних сюрпризів. Вибухонебезпечні предмети гарно маскуються свіженькою травою, і помітити їх дуже важко. Тепло оманливе, і так і провокує на зайві ризики. Ще не час купатись! Будьте пильні. Не варто наражати себе на небезпеку. Розкажіть ці правила дітям! На забувайте, в разі надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101!
29 Квітня, 2024 р., 16:23
ТИ ПОТРІБЕН ГРОМАДІ - ДОБРОВІЛЬНА ТА МІСЦЕВА ПОЖЕЖНА ОХОРОНА!!!
25 Квітня, 2024 р., 14:28
Шановні громадяни! Громада та рятувальники наголошують про заборону випалювання сухої рослинності, стерні, сміття. А також про дотримання правил поведінки у пожежонебезпечний період та недопущення використання вогню в місцях, прилеглих до лісових масивів і лісопаркових зон, тощо.
22 Березня, 2024 р., 14:14
Керівництво Самбірського районного управління ДСНС України у Львівській області провело робочі зустрічі із представниками Бісковицької ТГ, щодо створення та функціонування підрозділів добровільної та місцевої пожежної охорони у 2024 році.
20 Березня, 2024 р., 16:46
Працівниками Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області протягом 2024 року складено 10 адміністративних протоколів, а саме: за ст.175 КУпАП – 9 адміністративних протоколів на суму 15300 гривень, за ст.77-1 ч.1 КУпАП – 1 адміністративний протокол на суму 3060 гривень. Усі перелічені протоколи складались на громадян за спалювання сухої рослинності, розпалювання багаття на території присадибних ділянок, та за межами населених пунктів.
23 Лютого, 2024 р., 16:22
Протягом лютого місяця працівниками 12 ДПРЧ 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено перевірку несення служби Місцевої пожежної команди в селі Воля Баранецька та селі Воютичі, також проведено розбір пожежі житлового будинку яка виникла 09.02.2024 року в с. Бісковичі.