Святкування з нагоди заснування Недільної школи храму "Пресвятої Богородиці" в с.Викоти

Дата: 08.08.2016 10:34

В с.Викоти 23-24 липня 2016р. відбулось урочисте святкування з нагоди заснування Недільної школи храму "Пресвятої Богородиці" та Молодіжного Братства імені святого апостола Андрія Первозванного.

В суботу, 23 липня о 18.00 год. в приміщення Народного дому відбулась презентація документального фільму про першу річницю діяльності Недільної школи. Учні школи розповідали вірші, співали пісні, а також ділились враженнями про навчання в Недільній школі протягом року.

Наступного дня, на місцевому стадіоні відбувся святковий концерт "Християнська родина - вільна Україна".  На святі виступив голова Бісковицької сільської ради Володимир Андрущенко, який привітав учнів з річницею; побажав міцного здоров'я, успіхів у навчанні, мирного безхмарного неба. Взяли участь у  святкуванні учасники драматичного гуртка "Оберіг" і танцювальний колектив "Дністрові зорі". В кінці свята о.Михайло, керівник Недільної школи, вручив випускникам дипломи про закінчення та грамоти всім учасникам свята.