Мамочко, голубонько, благословенна тричі будь!

Дата: 19.05.2017 10:35

Мамочко, голубонько, благословенна тричі будь!
      Під такою назвою відбувся концерт-вітання до Дня Матері у Народному домі с.Викоти 14 травня 2017 р.
 Мама.мати,матуся!Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово,бо ним ми звертаємось до найближчої,найдорожчої,найріднішої,найдобрішої,наймилішої для нас людини,людини з прекрасним і гордим іменем-Мати!
      Такими словами розпочали виступ ведучі Юлія Вихованська та Анна Коваль. На сцену вийшло 40 учасників від чотирьох до дев'ятнадцяти років і вітали всіх матерів зі святом.Після привітань вони з квітами в руках пішли в зал. Ведуча запросила до слова керівника Недільної школи отця Михайла Цикалишина.
      Під час виступу прозвучали пісні "Мамин оберіг","Квіти для мами","Коли погано на душі","Роки пролітають","Мамине серце" та інші у виконанні Анастасії Карпінської,Дарини Кліщик,Марічки Сидір,Василини Коваль,Вікторії Шийко,Ярини Мисько,а також вірші про маму та бабаусю. Також учасники виступу показали сценку "Найдорожча у світі людина" у виконанні Марічки Сидір,Василини Коваль,Віталія та Сергія Заріцьких,Кирила Піхо.
      Танцювальний колектив "Дністрові зорі" молодша та старша група показали танці "Дитячий віночок","Вітаю" та сучаний танець"Кружить". В кінці виступу всі учасники з надувними кульками вийшли на сцену і заспівали пісню "А ми бажаємо вам добра".Закінчила виступ привітаннями та щирими побажаннями до Дня Матері староста Села Марія Піхо.

Відео пісні "А ми бажаємо вам добра"

;