Бісковицька громада
Самбірський район, Львівська область

14 жовтня вся Україна відзначає День Захисника України

         14 жовтня вся Україна відзначає День Захисника України. І хоча дане свято є відносно молодим, та прижилось воно у нас одразу. Напевне, обставини та реалії нашого сучасного життя так склались.

         День Захисника України відзначали і у нашій громаді. Святкували від малого до великого. Так, 12 жовтня 2016 року на базі Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст. було проведено дружній футбольний турнір приурочений святу. Для участі у святі було запрошено учнів Викотівської СЗШ І-ІІІ ст., П’яновицької СЗШ І-ІІІ ст. та Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст. у двох вікових категоріях.

         І хоча погода не жаліла нас, проте свято вдалось на славу! Усім учасникам від Бісковицької сільської ради було вручено грамоти, а найкращих нагороджено медалями та кубками. Так у молодшій віковій категорії (2006 р.н.) перемогу здобула команда Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст., а у старшій віковій категорії (2004 р.н.) – команда Викотівської СЗШ І-ІІІ ст.

         Від відділу соціально – гуманітарної політики Бісковицької сільської ради та дирекції Бісковицької СЗШ І-ІІІ ст. для дітей було організовано солодкий стіл.

 

 « повернутися до списку новин