Виступ в народному домі с.Викоти "України вірнії сини"

Дата: 06.10.2016 12:34

2 жовтня о 15:30 год в народному домі села Викоти відбувся тематичний вечір присвячений Дню Пресвятої Богородиці (Покрови), Дню українського козацтва, Дню захисника України.

Свята Заступнице! Пречиста діво!

Ти оповий нас Покровом білим,

І під опіку візьмемо Вкраїну,

Не дай зробити з неї руїну,

З колін підвестись нам поможи,

Вкраїну вільну нам збережи.

Такою молитвою розпочали захід учасники художньої самодіяльності.

З привітанням до всіх присутніх в залі звернувся керівник Недільної школи церкви Покрова Пресвятої Богородиці отець Михайло Цікалишин, який подякував односельчанам – учасникам бойових дій на сході України за те, що оберігають нашу землю від агресора-Росії і побажав їм міцного здоров’я, терпіння і щоб Матінка Божа завжди оберігала в тяжку хвилину і покривала своїм омофором. Учасники виступу запалили свічки і разом з глядачами вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів України.

Ведучі Юля і Роксолана Вихованські розповіли присутнім про історичне значення Пресвятої Богородиці, яка була заступницею всіх воїнів України, які вирушали на її захист.

В концертній програмі прозвучали пісні «Мати-Україна», «Україна –любов моя», «Дай боже  сили нашим солдатам», а також наймолодша учасниця Надія Присліпська виконала пісню «Україно молюся за тебе».

Серед учасників АТО, які захищають мир і спокій на сході України, сказала ведуча, є багато наших односельчан, і танці, які вивчили учасники танцювального гуртка «Дністрові зорі» були присвячені їм, в яких також танцювали діти учасників АТО.

У виконанні церковного хору, яким керує Марія Чернихівська прозвучали пісні «Під твій покров святий», «Запалимо свічу», «Ой у лузі червона калина». Зі сльозами на очах присутні в залі дивились хореографічну композицію «Терновий вінок», яку виконала Дарина Кліщик під дикторське читання тексту. Тематичний вечір закінчився піснею «Моліться люди, всі до бога» у виконанні церковного хору.

Із заключним словом виступив сільський голова Володимир Андрущенко, який привітав усіх присутніх з таким дивовижним триєдиним святом і побажав: нехай воно принесе радість у кожну домівку, мирне чисте небо, щасливий дитячий сміх. З нами Бог і Україна!

"