Заходи з проведення місячника прибирання та озеленення

ЗАХОДИ

з підготовки та проведення місячника

озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля

населених пунктів Бісковицької сільської ради

1. Підготовити та розробити оголошення з ціллю інформування громадян сіл Бісковицької сільської ради про благоустрій населених пунктів та проведення Дня довкілля.

Секретар виконкому І.Ваврин

до 25.03.2016 року

1. Депутатам сільської ради організувати на своїх округах прибирання та впорядкування територій виборчих округів та вивіз твердих побутових відходів з приватного сектора округу.

Депутати сільської ради

Протягом квітня 2016 року

1. Керівникам підприємств, установ, організацій розміщених на території сільської ради впорядкувати закріплені та прилеглі території.

Керівники підприємств, установ, організацій

Протягом квітня

1. Провести благоустрій та озеленення  населених пунктів сільської ради, очищення прибережних  смуг, потічків, канав від сміття та побутових відходів.

Депутати сільської ради, члени виконавчого комітету

1. Провести очистку придорожніх смуг та навести відповідний порядок біля пам’ятника в с. Бісковичі, с. Викоти, с. П"яновичі, біля Народних домів сіл на території Бісковицької сільської ради.

Депутати сільської ради, члени виконавчого комітету

1. Привести в належний стан території біля церков та на цвинтарях.

Голови церковних комітетів.

1. Привести в належний санітарний стан господарські двори, подвір’я, прилеглі до них території, побілка дерев.

Жителі населених пунктів.

1. Адміністративній комісії  проводити подвірний обхід, з метою виявлення   порушень вимог санітарно-екологічного  стану територій та притягати винних до адміністративної відповідальності на протязі року

Члени адміністративної комісії.

9. Довести до відома Самбірський автодор про очищення прилеглої території    центральних доріг.

Секретар виконкому                                                       І.Ваврин