29 квітня у с. П'яновичі відбулося урочисте відкриття спортивного залу

Дата: 10.05.2017 12:51

29 квітня у с. П'яновичі відбулося урочисте відкриття спортивного залу.

Це величезний внесок у справу фізичного виховання підростаючого покоління. З відкриттям спортзалу у дітей з'явилася реальна можливість з інтересом і користю проводити дозвілля.

Урочисту частину розпочав отець Микола, який освятив спортзал, для доброго початку нової справи.Також на святі були присутні гості: голова Бісковицької ОТГ Володимир Павлович Андрущенко, директор П'яновицької школи Людмила Михайлівна Ярош, заступник голови районної ради Андрій Іванович Бобак, депутат районної ради  Валерій Казимирович Трач, обласний депутат Михайло Іванович Ковалів, директор Самбірської районної ДЮСШ "Сокіл" Михайло Цимбрила.

На свято відкриття, для показового виступу, завітав представник спортивного клубу "Козак" Петелько Данило.

По завершенні урочистої програми були проведені змагання з настільного тенісу між представниками шкіл Бісковицької ОТГ. Нагороджували спортсменів директор Самбірської районної ДЮСШ "Сокіл" Михайло Цимбрила та старший тренер з настільного тенісу Роман Вапенський.