Протокол наради про створення робочої групи з  підготовки та проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою

Дата: 11.04.2016 12:52

ПРОТОКОЛ

наради про створення робочої групи з  підготовки та проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою населених пунктів Бісковицької сільської ради

29   березня  2016 року                                                  Бісковицька сільська рада

Сільський голова: Андрущенко В.П.

Запрошені директори шкіл: Ярош Л.М., Домброва Г.М., Петрушка С.С., Стащишин М.Ф., Іванчук Н.С.

Головний лікар дільничної лікарні: Мінькевич Л.П.

П О Р Я Д О К    Д Е Н Н И Й:

1. Про визначення відповідальних осіб за проведення благоустрою на території Бісковицької сільської ради.

СЛУХАЛИ: Сільського голову Андрущенка В.П., який запропонував визначити відповідальних осіб за проведення благоустрою  та закріплення за наступними особами таких територій:

- Мінькевич Л.П. - головний лікар дільничної лікарні  – кінець вулиці Я,Мудрого, дорога на Воютич до переїзду та  дорога на Заріччя(Воютицької с/р) до моста;

- Домброва Г.М. – директор СЗШ  – с.Бісковичі вул.Я.Мудрого, від автобусної зупинки та прилеглу територію до  річки Стрв’яж ;

- Петрушка С.С. - директор СЗШ   центр села Викоти до естакади  ;

- Ярош Л.М. - директор СЗШ центральна дорога с.П’яновичі, територія біля пам’ятника невідомому солдату;

- Стащишин М.Ф - директор СШ   с.Лановичі – від П’янович до населеного пункту Лановичі;

- Іванчук Н.С. - директор СШ  с.Максимовичі – від ж/д переїзду до церкви та частково по селу.

2.Зобов’язати  приватних підприємців які мають у власності будівлі для комерційного використання по вул.Сонячна в с.Бісковичі Ханаса М.В., Скабару В.Г., Гостинського В.Л. впорядкувати територію від початку вул.Сонячна до ж/д переїзду.

3.Всім підприємцям які займаються комерцією на території Бісковицької сільської ради впорядкувати прилеглу, до їхніх земельних ділянок, територію.

Сільський голова                                                           Андрущенко В.П.

З даним протоколом ознайомлені:

Ярош Л.М.                                                         ознайомлена

Домброва Г.М.                                                   ознайомлена