З Новим 2018 Роком!

Дата: 29.12.2017 13:11

Сільський голова та колектив Бісковицької сільської ради щиросередечно вітає Вас з наступаючим Новим 2018 роком!!!

Новий рік – чудове свято, супроводжується чарівним настроєм, приємними моментами в колі близьких людей та чудовими подарунками. Більшість з нас любить отримувати подарунки, і всі погодяться з твердженням про те, що вручення такого презенту без вітальної промови – не надто радісна подія. Саме правильно підібрані слова допоможуть наповнити серце співрозмовника почуттям любові і вдячності. А щоб такий момент став справді незабутнім, варто лише підібрати душевні привітання з Новим роком:

З Новим роком добрі люди!

Сподіваюсь, з Вами буде

Запашна, смачна хлібина,

Щастям сповнена година,

Сіль жадана на столі,

Лад та спокій на землі!

З Новим роком, добрі люди!

І нехай у Вас не буде

Горя, смутку і біди.

Ну, а поруч щоб завжди

Крокувала доброта,

Найдорожча і свята.

З Новим роком, добрі люди !

Хай любов заходить в дім,

Хай добро панує в нім,

Хай в родинах спокій буде,

Хай щастить Вам, добрі люди.