Бісковицька громада

Львівська область, Самбірський район

Про державний реєстр операторів ринку

Дата: 21.02.2018 15:25
Кількість переглядів: 1057

«Про державний реєстр операторів ринку».

    Самбірське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області інформує, що із опублікуванням в Офіційному віснику України (№ 26) 08.04.2016 наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016 р. № 39 "Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам", зареєстрованого в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512, проводиться процес державної реєстрації потужностей. 

  Згідно вимог статті 25 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" оператори ринку харчових продуктів, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та /або обігу харчових продуктів.

   Для державної реєстрації та присвоєння особистого реєстраційного номера потужності, суб’єкт господарювання/ оператор ринку зобов'язаний подати до   Головного управління  Держпродспоживслужби у Львівській області за адресою: 79011, м.Львів, вул. Вітовського, 18,  тел./факс:+38 032-261-36-90, e-mail: office@lvivdpss.gov.ua  заяву про державну реєстрацію потужності (зразок додається). Інформуємо, що державній реєстрації підлягає кожна окрема потужність оператора ринку.

За роботу без державної реєстрації операторам ринку харчових продукті передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.64 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" п 2) виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях   незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону, - тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

   З початку реєстрації по Самбірському району внесено в реєстр та присвоєно особистий реєстраційний номер більше  80 суб’єктам господарювання. Робота по державній реєстрації триває.

    Просимо довести до відома суб’єктів господарювання.

Додаток заява на держреєстрацію 2018 рік

 Начальник Самбірського районного управління                                                                 С. Сулиба

 

Меєрзон О.Г. Тел.0977380046

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь