Захід присвячений Дню Матері та Дню пам’яті політичних репресій

Захід присвячений Дню Матері

та Дню пам’яті політичних репресій

«Величаємо Тебе, Мамо»

15 травня о 17.30 год. в Народному домі с.Викоти відбувся захід присвячений Дню Матері та Дню пам’яті політичних репресій. Перед початком учасники художньої самодіяльності та присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України.

Відкрила свято учасниця художньої самодіяльності Анастасія Карпінська, яка прочитала вірш «Родина». Ведучі заходу Юля та Роксолана Вихованські розповіли про свято Дня Матері та День Героїв України. На святі прозвучали вірші про Україну, неньку, Героїв України. У виконанні вокальної групи «Викотівчанка» прозвучали пісні: «Для тебе моя мамо», «Пісня про матір», «Не плач мамо не треба», «Нашим героям» та інші.

Фото без опису

Роман Ільчишин прочитав привітання матерям від учасників АТО (односельчан), які є зараз на Сході України. В кінці виступу Христина Пахолок прочитала молитву за Україну.

Фото без опису

Захід завершили піснею «Україна, це ми».