З професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2016 15:43

Шановні працівники культури!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Високо цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Бажаю вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими і коханими. Завдяки Вам звершуються великі діяння! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.