Оголошення про конкурс на головного лікаря Бісковицької амбулаторії

Бісковицька сільська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Бісковицька амбулаторія загальної практики – сімейної медицини».

Основні вимоги до кандидатів: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямком підготовки «Медицина», підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо), наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності, стаж роботи за фахом не менше 5 років, вільне володіння українською мовою, достатній рівень знань законодавства України з охорони здоровя та інших законодавчих актів, високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс можна отримати у інспектора з кадрів Бісковицької сільської ради Ящишин Т.Й. та на офіційному сайті Бісковицької сільської ради:

Biskovycka- gromada.gov.ua

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Львівська область, Самбірський район, с.Бісковичі, вул. Я.Мудрого,3 (приміщення Бісковицької сільської ради) з 8.30 до 17.00, перерва з 13.00 до 13.45, тел.:42-262.