Бісковицька громада
Самбірський район, Львівська область

Оголошення про конкурс на головного лікаря Бісковицької амбулаторії

Бісковицька сільська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Бісковицька амбулаторія загальної практики – сімейної медицини».

Основні вимоги до кандидатів: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямком підготовки «Медицина», підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо), наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності, стаж роботи за фахом не менше 5 років, вільне володіння українською мовою, достатній рівень знань законодавства України з охорони здоровя та інших законодавчих актів, високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс можна отримати у інспектора з кадрів Бісковицької сільської ради Ящишин Т.Й. та на офіційному сайті Бісковицької сільської ради:

Biskovycka- gromada.gov.ua

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Львівська область, Самбірський район, с.Бісковичі, вул. Я.Мудрого,3 (приміщення Бісковицької сільської ради) з 8.30 до 17.00, перерва з 13.00 до 13.45, тел.:42-262.« повернутися до списку новин